Home KRYESORE Topi: Rama e Basha e kanë pranuar gabimin në kodin zgjedhor vetëm...

Topi: Rama e Basha e kanë pranuar gabimin në kodin zgjedhor vetëm kur ishin në hall

Kreu i Partisë Fryma e Re Demokratike, Bamir Topi me anë të një deklarate për shtyp është shprehur se kreu i PS, Edi Rama dhe kreu i PD, Lulzim Basha e kanë pranuar gabimin në kodin zgjedhor vetëm kur ishin cete në hall.

“Rama e Basha e kanë pranuar gabimin në kodin zgjedhor vetëm kur ishin në hall”, the kreu i FRD, Bamir Topi duke ju referuar ndryshimeve te vitit 2008 dhe deklaratave te fundit te Lulzim Bashesh per nje parlament me 100 te zgjedhur direkt nga populli dhe qe i japin llogari vetem votuesit.

Share: