Home KRYESORE E FUNDIT/ Aksident i rende automobilistik, nje vajze pa ndjenja…

E FUNDIT/ Aksident i rende automobilistik, nje vajze pa ndjenja…

Nje aksident i rende automobilistik ka ndodhur oret e para te dites se sotme, ku dy automjete jane perplasur mes tyre ne kryqezimin e njohur ndryshe si Kryeqezimi i “Vasil Shantos”. Mjeti i kuq qe vinte nga 21-Dhjetori ishte duke kaluar kryqezimin, kur mjeti tjeter, modeli Karavan, sic raportojne deshmitaret, po vinte nga zona e selites, ne Unaze ne drejtim te Bulevardit Bajram Curri…

Pikerisht tek Ura Vasil Shanto mjetet jane perplasur mes tyre dhe Karavani per pak sa nuk perfundoje ne lane. Fatmiresisht nuk u regjistruan viktima, teksa kemi nje te plagsour.  Sic sqaruan burime te 360grade.al, tek Citroeni ndodheshin dy djem, teksa vajza qe drejtonte Karavanin, u gjet pa ndjenja dhe u transportua me urgjence ne spital…/360grade.al

Share: