Home KRYESORE E pabesueshme :) Beatrix Ramosaj flet për herë të parë për sherrin...

E pabesueshme :) Beatrix Ramosaj flet për herë të parë për sherrin me Encën

Gjatë intervistës së saj në In Tv këngëtarja Beatrix Ramosaj është pyetur rreth sherrit që ajo ka patur disa kohë më parë me miken e saj këngëtaren Enca Haxhia.

Ramosaj disa kohë më parë ka publikuar një foto të bërë me photoshop, ku ironizonte Encën. Ka q ka mjaftuar që Enca të mërzitej me të dhe i “reston” duke i kujtuar koncertet e shumta që ajo bën. Gjithsesi Beatrix vijon duke theksuar se nuk ka asgjë personale me Encën dhe se kurrrë nuk e kishte kuptuar mllefin e saj.

“Unë jam gjithmonë e mira, nuk e di çfarë kanë njerëzit me mua. Unë kam nxjerrë diçka për qejn tim, kujt i ka djegur e mbajtur. Ajo mund të përmendë koncertet, por mua nuk më bën asgjë. Unë jam shumë e re, tani kam filluar karrierën dhe ndoshta i bëj hapat më të sigurt dhe mendoj më afatgjatë. Më vjen keq që u transmetua e gjitha kështu, sepse njerëzit e mi të afërt ose njerëzit që i konsideroj si shokë e miq, i vlerësoj dhe do t’i kem gjithmonë në rrethin tim. Në momentin që dikush nuk është i duhuri për mua, veten nxjerrin. I urrej njerëzit që duan të duken. Nuk kam asgjë personale me Encën. Nuk e kuptova dot kurrë mllefin e saj”,-është shprehur këngëtarja.

Pak kohë më parë ajo u shpall fituese e emisionit “Your Face Sounds Familiar” por edhe ne këtë spektakël ka patur një keqkuptim për shkak të një gabimi në numërimin në kompjuter, pasi në fillim u shpall fitues këngëtari Valon Shehu./360grade.al/

Share: