Home KRYESORE Rama përballë Çanit, zbulon kush e “urdhëroi” të jetë sot në “Zonë...

Rama përballë Çanit, zbulon kush e “urdhëroi” të jetë sot në “Zonë e Lirë”

Kryeministri Edi Rama do të jetë sot i pjesemarres në emisionin “Zonë e Lirë”, ku do i përgjigjet pyetjeve të moderatorit Arjan Çani.

Një përballje interesante duke marrë në konsideratë kritikat e Çanit dhe batutat e ironitë e Ramës që sigurisht nuk do të mungojnë.

Edhe vetë kryeministri e ka konfirmuar praninë e tij sonte në mbrëmje në emisionin “Zonë e Lirë”.

Ai shkruan se “me urdhër nga lart” do të jetë tek “Zonë e Lirë”:

“Sonte pas shumë motesh do rishfaqem me urdhër nga lart, dmth nga Endri Fuga, në Zonën e Lirë të Arian Çanit”, shkruan Rama…!

Share: