Home KRYESORE Zbulohen prezantuesit surprizë të “Miss Shqipëria”

Zbulohen prezantuesit surprizë të “Miss Shqipëria”

Vetëm pak ditë na ndajnë nga “Miss Shqipëria” dhe ende nuk dihen shumë detaje për të. Spektakli i bukurisë do të mbahet në 17 Qershor në një organizim madhështor, si çdo vit në kujdesin e Petri Bozos.

Por kush do të jenë këtë vit moderatorët? Burime të “Xing.al” kanë rrëfyer se këtë herë, spektaklin do ta drejtojnë dy nga emrat më ekstravagantë të showbiz-it shqiptar.

Ndonëse nuk i kemi imagjinuar ndonjëherë së bashku dhe në këtë rol, Kastro Zizo dhe Einxhel Shkira do të drejtojnë spektaklin e bukurisë, i cili këtë vit ka edicionin e tij të 18.

Kjo është hera e parë që këngëtari dhe prezantuesja e re bashkëpunojnë, por ndërsa Einxhel e kemi parë si drejtuese emisionesh në INTV, për Kastron do të jetë hera e parë në rolin e moderatorit./360grade.al/

 

Share: