Home KRYESORE Foto/Elvana Gjata “heq reçipetat”, provokon keq nga avioni

Foto/Elvana Gjata “heq reçipetat”, provokon keq nga avioni

Këngëtarja, Elvana Gjata ka postuar një foto, në të cilën dallohet se është në aeroportin “Nënë Tereza” me një çarter privat. Ajo e cila prej disa kohësh është larguar nga Shqipëria. Edhe njëherë Elvana ka treguar se ka linja perfekte. Ditët e fundit ajo u shfaq përkrah modeles Emina Cunmulaj, e cila është rezidente prej vitesh në SHBA, dhe mjaft e njohur në fushën e saj. Ato postuan foto teksa pushonin në plazhin e Mykonos në Greqi me jahtin lukzos të miliarderit që Emina ka për bashkëshort.

Share: