Home KRYESORE Sherri i vjetër, Dasara i përgjigjet Egla Harxhit: Më mban në gojë…

Sherri i vjetër, Dasara i përgjigjet Egla Harxhit: Më mban në gojë…

Gazetarja Dasara Karaiskaj i eshte pergjigjur modeles Egla Harxhi pasi replikat e tyre kane vazhduar ende ne distance.Harxhi tha ne “Zone e Lire” qe s’ja vlen te flasesh per gazetaren Dasara kur u pyet nga Arjan Çani dhe menjehre gazetarja ka reaguar ne FB.“Sa intelektuhale është kjo vajzë.” Ndërkohë pasi Egla e ka përmendur statusi i radhës i Dasarës ka qenë: “Nuk ja vlen të flasësh për mua, por me rrotullon në gojë gjithë dëshirë si një karamele,” thotë gazetarja.

auto_www_1504900686-65131301504901246

Share: