Home KRYESORE Mbyllet mbledhja për mediat/ Këshilli pranë vendimit pë Tahirin

Mbyllet mbledhja për mediat/ Këshilli pranë vendimit pë Tahirin

Mbledhja e Këshillit të Mandateve është mbyllur për mediat, pasi është bërë edhe dëgjesa e avokatit dhe vetë deputetit Saimir Tahiri.

Pas dëgjesës, anetare te Keshillit te mandateve kanë ngritur pyetje ndaj ish-ministrit, ndërsa ky i fundit në përgjigjet e tij shpesh është shfaqur i tensionuar dhe ka kerkuar provat tia bejne te ditura.

Kryetari i Këshillit te Mandateve Gramoz Ruçi ka kërkuar mbylljen e mbledhjes për mediat dhe shqyrtimin e materialeve për të shkuar në një vendim.

Share: