Home Ja Pse Shqiperia nuk behet si Zvicera Ylli Manjani paralajmeron arrestime te tjera afer me kryeministrim Rama

Ylli Manjani paralajmeron arrestime te tjera afer me kryeministrim Rama

Ish ministri Manjani thote se Po ngushtohet laku dhe se njerëz të tjerë të afërt me Kryeministrin i kërkon drejtësia…

“Nuk gjenden në Shqipëri për momentin, por skanë ku shkojnë! Kjo është një çështje që i kalon kufinjtë e Shqipërisë. Presim….” – shkruan Ylli Manjani në profilin e tij ne Facebook.

Share: