Home KRYESORE Berisha: Ja drejtuesi i policisë që bën trafik femrash

Berisha: Ja drejtuesi i policisë që bën trafik femrash

Ish-kryeministri Sali Berisha, mbrëmjen e sotme, ka publikuar tre denoncime të ardhura në adresë të tij.

Në një prej tyre thuhet se një drejtues i lartë në Policinë e Peqinit merr ryshfet dhe bën trafik femrash: “Mb zoti Sali sa per polici i kemi te korruptuar plot fuqishmi i Peqinit ha bukën me prostitucion merr ruzhvet dhe bene trafik femrash se mer lek”.

Statusi i Berishës: Qytetaret dixhital denoncojne gangsteret me uniforme!

Lexoni mesazhet e tyre! sb

“Zoti Berisha desha tju informoj se ne institucionin e paraburgimit ne Elbasan qe varet nga ministria e drejtesise Drejtori bashke me kater bodiguardet e vet keqtrajton dhe dhunon me rrahje magazinierin e institucionit te paraburgimit Besim Qevani. Drejtori eshte Renato Milori.”

“Pershendetje Ishim 3 shoke duke kaluar ne lagjen Ali Demi,prane shkolles 1 Maji.Po kalonim rrugen,dhe nje makine policie me shpejtesi te larte, duke na rrezikuar jeten.Pas 1 minuti kthehen me shpejtesi dhe na ndalojne duke na kercenuar sepse pretendonin se i kishim share.Personat ne fjale ishin dy punonjes se policise se shtetit.Targa e makines ishte AA254RU.Kjo eshte policia qe duam?”

“Mb zoti Sali sa per polici i kemi te korruptuar plot fuqishmi i Peqinit ha bukën me prostitucion merr ruzhvet dhe bene trafik femrash se mer lek”.

Share: