Home KRYESORE Plas humori i seksologjisë, Albi Nako: “Epo gjinekolog jemi, se me hapjen...

Plas humori i seksologjisë, Albi Nako: “Epo gjinekolog jemi, se me hapjen merremi…’’

Në puntatën e fundit të ‘Dance with me’ javën që lamë pas, çifti Rovena Stefa dhe Graciano Tagani, ekzekutuan një numër koreografik mjaft sensual të kolonës së filmit të famshëm erotik ‘’50 hijet e Greit’’.

Pas kësaj performance ata shkëmbyen edhe një puthje. Kaq ka mjaftuar dhe kanë nisur replikat midis anëtarëve të jurisë.

‘’E gjithë bota pulson seks dhe dashuri’’ –tha koreografi Albi Nako i cili mbajti një referencë të gjatë mbi konceptin e seksit në një shoqëri paksa paradoksale si e jona.

‘’Për një moment mendova se mund të bëheshe seksolog ose edhe gjinekolog.’’-i thotë Alketa me humor Albit. Por edhe ai ia kthen aty për aty: ”Edhe pak gjinekolog jemi, me hapjen merremi’’-ia kthen Albi.

Share: