Home KRYESORE Video/ Iva Aliko shokon, vjen e zhveshur në “Zonë e Lirë”

Video/ Iva Aliko shokon, vjen e zhveshur në “Zonë e Lirë”

Mbrëmjen e djeshme emisioni “Zonë e Lirë” ka bërë hapjen e tij me Iva Alikon, vajza që u bë protagoniste në media për lidhjen saj të fshehtë me deputetin kosovar.

Por ajo që ka befasuar është se këtë herë në studion e Zonë e Lirë, Iva Aliko ka ardhur me një fustan të tejdukshëm, pa recipeta dhe vetëm me të brendshme në pjesën e poshtme të trupit.

Ajo e ka pranuar edhe vet kur u pyet nga Çani për fustanin e saj. “Kam veshur vetëm një palë mbathje dhe asgjë tjetër”, është shprehur Iva Aliko.

Kujtojmë që ora është vetëm 21:00 dhe ende fëmijët janë zgjuar, megjithëse Arjan Çani dhe stafi i “Zonë e Lirë” është kujdesur që të vendos në ekran strishën +12. Gjithsesi veshja e saj është tepër transparente dhe me planet nga afër duket qartë që Aliko është gjysmë e zhveshur. G.Z/Opinion.al

 

Share: