Home KRYESORE Surprizon Jozefina Topalli, në zyrën e Berishës për…

Surprizon Jozefina Topalli, në zyrën e Berishës për…

Jozefina Topalli duket se vazhdon të ruajë marrëdhënie të afërta me Sali Berishën, ndryshe nga sa ka ndodhur me Lulzim Bashën.Ajo ka qenë sot në zyrën e këtij të fundit dhe ka bërë një foto me stafin e Berishës. Berisha nuk është në foto dhe ndoshta ka qenë pikërisht ai që e ka bërë foton. Foto është postuar nga zëdhënësja personale e Berishës, Erla Mëhilli.

Share: