Home KRYESORE Dalin pamje sekrete nga jeta e Hitlerit me bashkëshorten e tij para...

Dalin pamje sekrete nga jeta e Hitlerit me bashkëshorten e tij para se të ndërronte jetë

Ditën e sotme është postuar në rrjet një video e Hitlerit bashkë me gruan e tij, duke pushuar në shtëpinë e tyre, e cila ndodhej në alpet bavareze.

Shtëpia e tij ishte në Obersalzberg, dhe u konfiskua pas mbarimit të luftës së dytë botërore.

Në video tregohet gruaja e Hitlerit, Eva Braun, e cila bën fiskulturë dhe serf në liqen.

Hiteli prit mjaft njerëz  të famshëm në këtë kompleks, përfshirë dhe Dukën e Dukeshën e ëindsor në 1937.

Ndiqni pamjet më poshtë.


360grade.al

Share: