Home KRYESORE Bes Kallaku ‘tallet’ keq me këngëtarin shqiptar

Bes Kallaku ‘tallet’ keq me këngëtarin shqiptar

Bes Kallaku njihet për postimet e tij pikante dhe ngacmuese ndaj personazheve të njohura.

Në postimet e VIP-ave ai shpesh bën komente me nota humori. Këtë herë ‘Shënjestra ka qenë këngëtrari i njohur shqiptar Dashnor Diko.

Besi ka veçuar një foto të vjetër e ngarkuar me nota humori.

“Diss. Veç Nori gjun peshk me kallash”, shkruan Besi me humor duke shkaktuar të qeshura edhe tek ndjekësit.

Share: