Home KRYESORE Klevis Balliu për Ilda bejlerin: “Ka thyer disa tabu por…”

Klevis Balliu për Ilda bejlerin: “Ka thyer disa tabu por…”

Prej kohësh po flitet për lidhje mes Klevis Balliut dhe Ilda Bejlerit. Por të dy I kanë hedhur poshtë këto dyshime.

Pasi u fotografuan sëbashku pas një eventi në Tiranë, u fol edhe për një bashkëjetesë. Ndonëse të gjithë e kanë marrë për të mirëqënë lidhjen e tyre, dyshja vijon ta mohojë diçka të tillë.

Në një intervistë për emisionin e mëngjesit në “Ora News” Klevisi është shprehur se ata janë vetëm miq.

“Unë me Ildën jemi miq, njihemi prej kohësh. Ato janë lajme të rreme. E kam shumë shoqe, është super gocë, super gazetare, ak thyer dy-tre tabu në television, por nuk është ajo që raportohet”

Share: