Home KRYESORE Video/Bora Zemani i ‘përgjigjet’ me një video Mustafa Nanos

Video/Bora Zemani i ‘përgjigjet’ me një video Mustafa Nanos

Bora Zemani është  një nga moderatoret sportive më seksi.

Ndërsa ditët e fundit kritikat që bëri gazetari Mustafa Nano lidhur me veshjen e Borës, por edhe të moderatoreve të tjera bëri xhiron në media.

Megjithatë duket se Zemani i ka ‘harrur’ këto dhe është shfaqur në një video ndryshe. Bora ka postuar një video në Instagram ku shfaqet duke mbajtur topin palexho.

Moderatorja arrin ta mbajë topin vetëm tre herë në ajër. Kurse mjeshtri Bujar Kapexhiu ia ka kushtuar karikaturën e ditës Nanos, të cilin e quan Namuzqari./Mapo

Share: