Home KRYESORE Video Live, tragjedi në SHBA, disa të vdekur nga shembja e urës

Video Live, tragjedi në SHBA, disa të vdekur nga shembja e urës

Një urë kalimtarësh është shembur në Majemi, SHBA, duke shtypur disa automjete që ishin duke lëvizur poshtë objektit. Sipas raportimeve të medieve lokale, disa persona kanë mbetur të vdekur dhe po merren masat per te perballuar situaten. sigurisht eshte shperndare panik.

Ndiqni tramtimin live ketu.

 

Share: