Home KRYESORE ‘Le të guxojë po ja mbajti’, Berisha tregon shpërthimin e Saimir Tahirit...

‘Le të guxojë po ja mbajti’, Berisha tregon shpërthimin e Saimir Tahirit në…

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari dixhital, i cili thotë se ka parë ish ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri në një lokal në zonën e ish Bllokut duke debatuar ashpër me biznesmenin Gaz Demi dhe ish-deputetin e PS Dashamir Peza.

“Saimir Tahiri i dërgon Rames përsëri Gaz Demin se bashku me Dash Pezen! sb

‘Doktor ne keto momente qe po te shkruaj tek Perla ne Bllok po zhvillohet prej nje ore nje bisede midis Sajmir Trafikut dhe Gaz Demit e Dash Pezes. Nga biseda e tensionuar ndigjohen here pas here shpërthime te Tahirit si “le te guxoje po te doje”, “po ja mbajti b…” etj etj!” – shkruan Berisha.

Share: