Home KRYESORE Ish ministri i Drejtesise: Prokuroria te marre te pandehur Agron Xhafaj

Ish ministri i Drejtesise: Prokuroria te marre te pandehur Agron Xhafaj

nga Ylli Manjani

Pas përgjimit që bëri publik PD, nuk ka më vend për komente!

Prokuroria e Krimeve të Rënda duhet të marrë të pandehur Agronin dhe Ermalin, megjithë rrjetin që pëmendet aty! Pavarësisht vendimit të Italisë!

Fatmiri nuk mund të jetë më anëtar i qeverisë!

Rama dhe Rilindja e tij nuk mund të qeverisin dot! Nuk kanë asnjë fytyrë e moral! Nuk gjetën dot një Ministër të Brendshëm, të pa përfshirë në histori krimesh e trafiqesh!!!

Nuk i ndihmon më askush! As “miqtë” e huaj! Faktet janë ulëritëse…

Sa më shpejt ta kuptojnë këtë gjë aq më mirë për ta! Akoma më mirë për vendin!

Është koha për të shpalosur një alternativë normaliteti dhe reformash agresive!

Rilindja nuk është më alternativë por pengesë!

Share: