Home KRYESORE Balla: “Zëri i Amerikës” e çmontoi publikisht gënjeshtarin Lulzim Basha për lobingun...

Balla: “Zëri i Amerikës” e çmontoi publikisht gënjeshtarin Lulzim Basha për lobingun me para ruse

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka reaguar pas intervistës së Lulzim Bashës dhënë për “Zërin e Amerikës”. Sipas Ballës, Basha dha përgjigje të ndryshme për të njëjtën pyetje.

Postimi i plotë i Taulant Ballës:

Abraham Linkoln thoshte: “Askush nuk ka memorie të mjaftueshme për të qenë një gënjeshtar i suksesshëm”.

Sot “Zëri i Amerikës” e çmontoi publikisht gënjeshtarin Lulzim Basha për gënjeshtrat e lobingut me paratë ruse për PD dhe për shpifjet e kamufluara qëllimisht për eurot e kapura të miqve të vetë Lulit.

Share: