Home KRYESORE “Fillova ta shaja dhe t’i ulërisja injorantes”, këngëtarja shqiptare revoltohet me gazetaren

“Fillova ta shaja dhe t’i ulërisja injorantes”, këngëtarja shqiptare revoltohet me gazetaren

Këngëtarja e njohur Rovena Dilo është irrituar tepër me një gafë të një gazetareje të RTSH.

Dilo mesa duket nuk ka ditur si të reagojë kur ka dëgjuar gazetaren teksa fjalën film e ka shqiptuar ‘filëm’, madje siç ka shkruar ka filluar ta shajë dhe të ulërasë.

“Në fillim qeshja, pastaj shaja, më vonë i ulërisja injorantes… tani i lutem Zotit të na shpëtojë…”, ka shkruar Rovena Dilo.

Share: