Home KRYESORE Hekurani ft Dardan Gjinolli – Jam merzit…

Hekurani ft Dardan Gjinolli – Jam merzit…

Hekuran Krasniqi, kengetari i hitit “Ajo me mbyti” lancon bashkepunimin e fundit – Hekurani ft Dardan Gjinolli – Jam merzit.

Hekuran Krasniqi vjen edhe kete here me nje bashkepunim te llojit balade per ndjekesit e muzikes se tij.

Kenga e titulluar “Jam merzit” , dhe klipi, prodhim i tij vjen me nje ndjeshmeri te larte e profesionalizem ne te gjithe komponentet sikur ky kengetar krijon gjithmone.

Ai nuk po ndalet kete sezon veror duke sjelle njera pas tjetres disa bashkepunime muzikore radhazi te cilat jane pelqyer e vleresuar nga publiku.

Gjithashtu Hekurani ka paralajmeruar ne vijim disa projekte te tjera muzikore ,ku vecohet ai me Grupin Fisniket titulluar “Shqiptarja”, i cili do te jetesohet se shpejti.

 

Share: