Home KRYESORE Me kë po i bën pushimet Maria De Filippi: me një fizik...

Me kë po i bën pushimet Maria De Filippi: me një fizik marramendës dhe me poza si një sirenë në mega jaht/foto

Maria De Filippi, me pushime në Ansedonia (afër Toscanës), tregon një trup që lë pa frymë dhe paraqet si një sirenë …

Rezultate imazhesh për Maria De Filippi, fisico mozzafiato e pose da sirenetta sul mega yacht.

Maria De Filippi është një nga zonjat e padiskutueshme të televizionit italian dhe gjithashtu mund ti lejojë vetes disa gjykime për disa nga kolegët e saj dhe është e vështirë ta shohësh atë jashtë nga një studio televizive; por kur ajo mban një bikini dhe hipën në një mega yacht, ajo me të vërtetë bie në sy: fizik që lë pa frymë dhe sirenë që lënë të me gojë hapur, shkruan revista italiane Oggi.it.

MBI MEGA YACHT – Për të pushuar pas lodhjes të sezonit televiziv, Maria i jep vetes një pushim luksoz në një mega jaht, në ujërat para Ansedonia. Në shoqërinë e diellit, detit dhe e zënë në lexim: në duart e moderatores së famshme televizive një nga librat e Stephen Haëking.

BIKINI me notën 10 me yll – Maria De Filippi, 56 vjeç, tregon një trup me të vërtetë befasues dhe me burrin e saj Maurizio Costanzo dhe djalin e dashur Gabriele sigurisht që shijon një verë të mrekullueshme midis dashurive më të shtrenjta të saj/përktheu 360grade.al


360grade.al

Share: