Home KRYESORE Postimi i nënës dhe komentet e miqve për vdekjen e 22-vjeçarit në...

Postimi i nënës dhe komentet e miqve për vdekjen e 22-vjeçarit në Genova

Nëna e Marjus Djerrit, 22-vjeçarit nga Shijaku që humbi jetën si pasojë e shembjes së urës Morandi në Genova ka ndarë me miqtë e saj virtualë lajmin e dhimbshëm për humbjen e të birit. Të shumta janë komentet që i shkruajnë të afërmit, të cilët ndjehen të shokuar dhe ende nuk mund ta besojnë ngjarjen e rëndë.

22-vjeçari Djerri jetonte ishte lindur në Itali ku jetonte me familjen. Në momentin e ngjarjes ai ka qenë duke udhëtuar me furgonin e një kompanie pastrimi, ku punonte. Bashkë me të, humbi jetën edhe një tjetër i ri shqiptar, i quajtur Edi Bokrina./Opinion.al

 

Share: