Home KRYESORE Balla: Nuk kam qenë në Krujë, isha me Turjan Hyskaj duke peshkuar

Balla: Nuk kam qenë në Krujë, isha me Turjan Hyskaj duke peshkuar

Deputeti Taulant Balla edhe një herë ka deklaruar se nuk ka qenë në komisariatin e Krujës dhe as në stacionin policor të Fushë Krujës në datën 21, sikurse deklaroi ish-nënkomisari Emiljano Nuhu.

Balla deklaroi se atë ditë ndodhej duke peshkuar në Pogradec, me prezantuesin dhe autorin e programeve Turjan Hyskaj.

Share: