Home KRYESORE “Përballja televizive” mes Ramës dhe Berishës, ja kush “thyen rekord” shikueshmërie

“Përballja televizive” mes Ramës dhe Berishës, ja kush “thyen rekord” shikueshmërie

Mbrëmjen e sotme Edi Rama dhe Sali Berisha janë në një “përballje” televizive, ndërsa kryeministri është në një intervistë me Eni Vasilit, e ndërsa ish-kryeministri ës htënë intervistë me Blendi Fevziun.

Njëherazi të dy politikanët janë live dhe në Facebook përkatës, ku duket se Berisha ka një numër shumë herë më të lartë shikueshmërie se Rama.

Të kapur në minutën 26 dhe 27 pas fillimit të intervistës, Berisha numëron 6.6 mijë ndjekës, ndërsa Rama 2.1 mijë ndjekës/360grade.al

41b538fa-1b20-4542-a7a5-1b255632a35b


360grade.al

Share: