Home KRYESORE Dalin pamjet nga fejesa luksoze e Arminës me Shkëlzenin, shikoni çfarë ka...

Dalin pamjet nga fejesa luksoze e Arminës me Shkëlzenin, shikoni çfarë ka veshur ‘nusja e ardhshme’

Blogerja e njohur Armina Mevlani dhe djali i ish-kryeministri Sali Berisha, Shkëlzen Berisha, kanë kurorëzuar sot lidhjen e tyre disa vjeçare në një fejesë luksoze.

Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë blogerja, e cila me anë të fotove në Instagram ka treguar se  sot ka qenë një ditë speciale për të.

31798d17-35ae-4e90-926f-9574c532f6bd

Armina ka ndarë më fansat e saj disa nga momentet më të veçanta nga festa, por nuk ka treguar se cilët kanë qenë të ftuarit.

MË POSHTË DISA NGA FOTOT E PUBLIKUARA NGA ARMINA MEVLANI

a16ab334-ca0b-4e82-a643-6412dc76e69c

9ebfa8b9-ca21-42c0-b173-d0a51b8f7730b0500eb6-cfe7-4095-8133-d46b1d2298fd53dc0e69-801d-41f8-8062-3a365be8c17c24d488a5-5b00-43ed-a016-08899960e54b6fa205ec-341b-48df-8e64-566c6d99860037079274-29f5-43bc-979d-392e93b74ce2112ac4ea-b211-45bd-8819-c68ff72ae009ce11e33f-6afe-4a7d-b5ec-b3ac4fdf5b03
aff7eb7c-98c5-4329-9f0d-330900fe95302258bd96-3dbd-4ea1-9cf2-a960b4b630816af3d339-0614-43e1-960a-e89c1a2f53be


360grade.al

Share: