Home KRYESORE Debati në ‘Opinion’, Mustafa Nano kërkon ndjesë publike

Debati në ‘Opinion’, Mustafa Nano kërkon ndjesë publike

Gazetari Mustafa Nano, të enjten, ka kërkuar ndjesë publike në lidhje me paraqitjen e tij dy ditë më parë në të njëjtën studio, ndërsa ofendoi deputetin demokrat Ervin Salianji në lidhje me çështjen e audio-përgjimit të Agron Xhafës.

Nano u shpreh në ‘Opinion’ se ka reflektuar në lidhje me paraqitjen e tij ku dhe i kërkoi ndjesë opinionit publik. Ai tha se kjo nuk është një sjellje e hijshme, duke shpresuar që kjo të mos ndodhë më.

“Sjelljen time nuk e justifikon asgjë, as personi që mund të kem përballë që mund të ma heqi petllën. U kërkoj ndjesë të gjithëve, shpresoj të mos përsëritet. Meraku im është nëse këto shumëfishohen si sjellje, terrorizojmë një popullsi të tërë”, u shpreh gazetari Mustafa Nano/Opinion.al

Share: