Home KRYESORE Rasti i Xhisielës, Rama paralajmëron: Së shpejti paketë antishpifje

Rasti i Xhisielës, Rama paralajmëron: Së shpejti paketë antishpifje

Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar një paketë antishpifje pas akuzave të opozitës mbi maxhorancën dhe atë vetë me denoncimin e dhunimit të Xhisiela Malokut nga djali i deputetit të PS, Rexhep Rraja.

Rama shkruan në Twitter se vajza u mor peng dhe u kthye në mish për topat e kazanit politik e mediatik dhe per me teper kryeministri qe ka nje Tv privat tashme ne dispozicion dhe i cili trasmeton live ne te pakten kater kanale televizive me impakt ne shqoeri, zbulon një pjesë të planit anti Media e lire, kur thotë se duhet çmontuar me fakte pjesa tjetër e këtij horrori mendjesh e gojësh dhe duhet nje pakete Anti Shpifje.

Rama Twitter

Share: