Home I pakategorizuar Sali Lushaj: Arrestimi i Stresit hakmarrje politike

Sali Lushaj: Arrestimi i Stresit hakmarrje politike

Sali Lushaj, babai i Arkimed Lushajt, i njohur si Stresi, ka reaguar me tone të ashpra pas arrestimit të djalit të tij dy ditë më parë.

Në një postim në Facebook, Lushaj shkruan se çdo gjë është e sajuar dhe e përgatitur nga mllefi dhe tërbimi pas padisë që ai kishte bërë ndaj Taulant Ballës.

“Cdo gje e sajuar . cdo gje e pregatitur nga mllefi qe u terbuan qe une i bera Balles nje padi ne gjykate. Keta filluan te hakemerren brenda 12 oresh.Aspak e vertete se qenka grup kriminal .Nje shpifje e felliqur. Askush nuke eshte ndaluar tjeter e sdo te dale ne kte loje te felliqur e te pregatitur. Grup kriminal i madh shume pa asnne tjeter. Por ne kurre sdo te mund te na thyejne e te na perkulin para keti regjimi te flliqur” – shkruan Sali Lushaj.

Share: