Home KRYESORE Llakaj: Si e njoha Sali Berishën e vërtetë

Llakaj: Si e njoha Sali Berishën e vërtetë

Aktori i humorit, Agron Llakaj i ftuar në “360 Gradë” në Ora News zbuloi një drekë me ish-kryeministrin Sali Berisha që i krijoi mundësi për ta njohur si njeri.

Pjesë nga debati: 

Llakaj: Unë në një drekë kam qenë me Sali Berishën dhe kjo më ka ndihmuar në zbërthimin si njeri. Unë nuk e njihja. Ai Sali Berishë në tavolinë nuk kishte lidhje me atë Sali Berishë që kam njohur në ekran. Këtu dalim tek pjesa e lojës. 


360grade.al

Share: