Home KRYESORE Video/ Flet për herë të parë policja e plagosur në protestë

Video/ Flet për herë të parë policja e plagosur në protestë

Në një rrëfim ekskluziv për emisionin “Open” me Eni Vasilin, policja e plagosur në dorë, Ina Nuka tregon momentin e plagosjes nga një plasëse.

“Ishim me shërbim te Parlamenti për protestën. Situata agravoi dhe turma nisi të shtynte. Isha në rreshtin e dytë dhe një nga këto plasëset më ra në trup dhe u mundova ta shmang me dorën e djathtë, pasi e kisha në pjesën e qafës”, tregon Nuka./TCH

Share: