Home KRYESORE Nikollaq Neranxi ben thirrje per bashkim me protesten e studenteve

Nikollaq Neranxi ben thirrje per bashkim me protesten e studenteve

Nga Nikollaq Neranxi

E shkelqyer protesta e studenteve, kunder nje qeverie ngelese pasi nuk arriti te beje asnje nga detyrat per te cilat u votua dhe kunder VKM-ve te saj qe sic thone studentet, jane VK.

Te rinjte jane pjesa me e mire e shoqerise dhe kur ngrihen ata, do te thote qe punet po shkojne me te vertete shume keq ne kete vend.

Iu bej thirrje te gjitheve te mbeshtesim studentet pasi kjo eshte beteja edhe e familjeve te ketyre femijeve, me te keqen e madhe qe na ka rene per pjese, Edi Ramen!

Share: