Home KRYESORE Kreshnik Çollaku: Turp për ty Kryeministër!

Kreshnik Çollaku: Turp për ty Kryeministër!

Pershendes refuzimin qe Presidenti i Republikës i beri kandidaturës se Gent Cakaj si Minister i Jashtem.

Qeverisja dhe Politika e Jashtme jane ceshtje serioze e jo lodra kalamajsh.

Refuzimi i Presidentit per Ministrin e Jashtem,nuk cenon por #mbron Kosoven.
I turpshem dhe percares regimi i Kryeministrit

Share: