Home KRYESORE Shikueshmëria televizive e Ramës dhe Metës, kush e fitoi betejën e shifrave

Shikueshmëria televizive e Ramës dhe Metës, kush e fitoi betejën e shifrave

Edi Rama dhe Ilir Meta janë të dy live në TV në dy emisione të ndryshe. Edi Rama në Real Story dhe Ilir Meta tek Opinion.

Trasemtimi live i dy emisioneve në Facebokun e tyre, tregon se Edi Rama ka 3200 shikues live, ndërsa Ilir Meta rreth 400 vetë, pra tetë herë më pakë.

Kjo është një statsikë që jo deomos tregon audiencën e Fevziut dhe Ballës me njëri- tjetrin, por padiskutim tregon interesin rreth Ramës e Metës nga publiku./JavaNews.al

Share: