Home KRYESORE Gjendet një tjetër trup i pajetë

Gjendet një tjetër trup i pajetë

Një tjetër trup i pajetë është gjetur ditën e sotme në Fermë Sukth në afërsi të rrugës dytësore. Policia njofton se bëhet fjalë për 44-vjeçarin e identifikuar me inicialet E.K..

Nga këqyrja paraprake nuk rezulton të ketë shenja dhune. Në harkun e një ore, 44-vjeçari është personi i tretë që humb jetën, pasi më herët një 79-vjeçar është gjetur i pajetë tek Kopshti Zoologjik në Tiranë.

Po ashtu, një 60-vjeçar, mirëmbajtës i rrugëve në Njësinë Administrative Baldushk, ka humbur jetën gjatë punës pasi ra në kontakt me rrymën elektrike.

Njoftimi i policisë

Më datë 10.03.2020, rreth orës 13:15, në Fermë Sukth, është gjetur i vdekur në afërsi të rrugës dytësore Fllakë-Sukth shtetasi E.K.,44 vjeç.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes./ Opinion.al

Share: