Home KRYESORE Tërmet me magnitudë 3.2 në Shqipëri/ Ku ishte epiqendra

Tërmet me magnitudë 3.2 në Shqipëri/ Ku ishte epiqendra

Lëkundje sizmike janë ndjerë pak minuta më parë në vend.

Saktësisht, tërmeti me magnitudë 3.2 i shkallës Rihter është ndjerë në orën 22:21.

Mësohet se epiqendra ka qenë Deti Adriatik dhe më së shumti lëkundjet janë ndjerë në qytetin e Durrësit dhe në Tiranë.

Share: