Home KRYESORE Habit vajza me origjinë ruso-japoneze: Lash Rusinë sepse jam dashuruar me Shqipërinë

Habit vajza me origjinë ruso-japoneze: Lash Rusinë sepse jam dashuruar me Shqipërinë

Në studion e emisionit “Shqipëria Live” ishte e ftuar Alla Simacheva, me origjinë ruso-japoneze. Alla ndodhet në Shqipëri prej 10 vitesh, pasi ishte e martuar me një djalë shqiptar, me të cilin është dhe në proces divorci.

Edhe pse ajo tashmë është e lirë për t’u rikthyer përsëri në Rusi, Alla thotë se ka vendosur të qëndroj në Shqipëri, pasi është dashuruar me këtë vend. Ndërkohë shtoi se është trajnerë “lumturie”, një koncept me origjinë amerikane por ajo dëshiron që ta sjellë dhe në Shqipëri.

Top Channel