Home KRYESORE Video/ Sërish protestë në Shkodër, policia në mbrojtje të institucioneve

Video/ Sërish protestë në Shkodër, policia në mbrojtje të institucioneve

Vetëm një javë pas protestës së dhunshme në qytetin e Shkodrës, ku u bastis dhe dogj edhe selia e PS-së, qytetarët do të mblidhen sërish sot në tubim.

Njoftimi është shpërndarë në rrjetet sociale, ndërkohë pritet grumbullimi i protestuesve.

Siç shihet edhe nga pamjet, këtë herë forca të shumta policore janë vendosur para institucioneve, në mbrojtje të tyre.

Efektivët kanë marrë në mbrojtje institucionet me te rëndësishme të qytetit si Prefektura por edhe Bashkia e Shkodrës./Opinion.al

Share: