Home KRYESORE Basha publikon videon me qytetarë të revoltuar: Bashkë do të sjellim ndryshimin

Basha publikon videon me qytetarë të revoltuar: Bashkë do të sjellim ndryshimin

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar një video nga ankesat e qytetarëve ndaj qeverisë “Rama“.

Krahas videos së postuar në “Facebook”, Basha shkruan se kryeministri Edi Rama ka dështuar dhe se po grabit qytetarët.

Basha iu drejtohet qytetarëve duke thënë se së bashku me PD do të sjellin ndryshimin në vend.

“A nuk e ndjen edhe ti këtë? Ai vetëm na grabit. Rama ka dështuar. Bashkë do të sjellim ndryshimin për të gjithë!”-shkruan Basha./ Opinion.al

Share: