Home KRYESORE Vasili: Shëndetësia talebaneske e Edvin Ramës!

Vasili: Shëndetësia talebaneske e Edvin Ramës!

Injorance dhe sharlatanizem mjeksor, kunder cdo rregulli mjeksor!

Kulmi: Vaksinojne pa doreza si talebanē sot ne Shkoder me kryeshkollepakun perballe!!

Ketij papagalli, qe ka turp edhe nga emri i tij, te cilin e nderroi dhe qe nuk ndertoi asgje në shendetesi, i duket normal cdo antimjeksi dhe antishkence, qe rrezikon shendetin e njerezve.

I vrau dhe po i vret shqiptaret cdo dite me pandemine dhe eshte thjesht nje i pashpirt.

Rrofte propaganda!!

Share: