Home KRYESORE Një orë në ambientet e SPAK/Leli pas marrjes në pyetje: Nuk më...

Një orë në ambientet e SPAK/Leli pas marrjes në pyetje: Nuk më thirri njeri

Ka dalë pas një ore nga ambientet e SPAK kryebashkiaku i Vlorës, Dritan Leli.

I pyetur nga gazetarët se për çfarë u thirr nga SPAK, Leli nuk ka pranuar të japë detaje.

Nuk më thirri njeri në SPAK dhe nuk bëra denoncim. Për ato që u thanë aty pyesni SPAK”,-tha kryebashkiaku i Vlorës.

Share: