Home 2016 October 31

Daily Archives: 31 October, 2016

Bushati thërret ambasadoren greke për ndërhyrjen në Himarë. Neranxi: banoret duan certifikatat e pronesise!

Duket se ministria e Punëve të Jashtme të Shqipërisë e ka quajtur “gjuhe anakronike” menyren me te cilen Greqia nderhyri ne lidhje me shembjen...

Sondazhi: 70% e shqiptarëve mendojnë se situata ekonomike është përkeqësuar

Qendra Shqiptare për Qeverisje të Mirë publikoi sot në Tiranë sondazhin Barometri Social-Politik i Shqipërisë. Sondazhi zbuloi një mosbesim të ndjeshëm të opinionit publik ndaj...

Artan Hoxha lëshon bombën e dytë :Prokurorë, gjyqtarë e biznesmenë investuan para në parcelat...

Gazetari investigativ Artan Hoxha, fill pas zbulimit të dy pistave për uljen e avionëve të drogës në jug të vendit, njëra në malin Çajup...

“Bomba” e Artan Hoxhes, nxjerr pamjet e pistave për avionët e drogës në jug...

Gazetari investigativ, Artan Hoxha, ka publikuar një tjetër bombë sot. Ai ka qenë në jug të vendit ku ka parë nga afër situatën e...

VIDEO/ Artan Hoxha publikon videot nga jugu: Ja dy pistat e drogës dhe si...

Gazetari investigativ, Artan Hoxha, bashkë me grupin e xhirimit të News24 ka zbuluar dy pista të përdorura nga narkotrafikantët në jug të vendit. Në...
video

Myzeqarët dhe dukatasit: “ Mos ma prek Himarën!” Servilët e pushtetit merren me parrullën...

Nga Nikollaq Neranxi* Myzeqarët dhe dukatasit thonë “Mos ma prek Himarën!”, servilët e pushtetit merren me parrullën greke dhe jo me grabitjen masive! Të dashur miq!...

Marko Bello apel per ceshtje ambientale!

Nga Marko Bello Lajmet nga kronika e zeze qe lidhen me vrasjet, grabitjet, rrahjet, mbjelljen dhe tregtimin e lendeve narkotike duket sikur kane eklipsuar probleme...

Deputetja tropojane e PD – Rames: Ndryshe nga ju, unë nuk jam një deputete...

Nga Mimoza Hajdarmataj "Show i radhës së Ramës në Tropojë". Asnjë shpjegim për krizën, mjerimin, familjet e varfëra- asnjë përgjigje për papunësinë, asnjë shpresë për tiu...

Mark Zuckerbergu ne Qeverine e Edi Rames!

Nga Arian Galdini Nuk e ka me median e as me portalistet. Jo. E ka me Markun. Jo me Mark Markun. As me Marko Bellon....

Rrëfimi: 3 takimet e mia me gjyqtarin Boçi dhe tentativat për të më prekur

Denoncuesja e skandalit seksual të kryetarit të Gjykatës së Gjirokastrës u jep hetuesve detaje të reja në lidhje me ngjarjen. Rudina I., 40 vjeçe, u...