Home KRYESORE Manjola Nallbani nuk feston 50 vjetorin e lindjes, ja arsyeja e vërtetë

Manjola Nallbani nuk feston 50 vjetorin e lindjes, ja arsyeja e vërtetë

Nga Manjola Nallbani

Faleminderit me gjithe zemer, miqve te mi dhe gjithe mediave per urimet ne diten time te lindjes! Ju jam mirenjohese qe sinqerisht, me dashurine tuaj, ma zbukuruat diten❤️

Desha vetem te bej nje saktesim- meqenese eshte shkruar qe festova 50 vjetorin! Nuk kane rendesi numrat, se une kam bindjen time qe Zoti, sic na ka dhene mendje, sy per te pare, e cdo gje tjeter persosmerisht, do na e kishte vene dhe dicka ne kurriz si orave per te na matur me numra!

Ne fakt une besoj qe njeriu shpreh moshen e shpirtit te vet.. Megjithate qofte edhe sepse se kam mbare qe te mi kapercejne keshtu

Shenim: Ne fakt, këngëtarja e dashur për publikun shqiptar Manjola Nallbani festoi tre ditë më parë ditën e lindjes dhe me disa foto të postuara në Instgaram, i ka mahnitur të gjithë për faktin se linjat e saj trupore ia kalojnë edhe një adoleshenteje.

Share: