Home KRYESORE Filmohet duke puthur një tjetër, i fejuari e fal!

Filmohet duke puthur një tjetër, i fejuari e fal!

I fejuari i gruas, e cila u filmua teksa puthte një burrë tjetër në festën e saj të beqarisë, e ka falur nusen e tij të ardhshme dhe ka pranuar se martesa e planifikuar do të zhvillohet.

I fejuari i Emma Alicia Paz Ayala, fillimisht e anuloi dasmën kur pa për herë të parë të dashurën e tij teksa kryente një puthje pasionante me një person të panjohur, pamjet të cilat ishin bërë virale në rrjetet sociale.

Ajo po festonte me disa mikesha ditët e fundit si një grua e “lirë” kur një burrë të cilin sapo e kishte takuar e kap prej beli dhe e puth, por Emma nuk u step duke ia kthyer puthjen mbrapsht me të pranishmit që brohorisnin./ Top Channel

Share: