Home KRYESORE Kryeministri Rama habit, xhiro në Bllok me të shkurtra dhe atlete (foto)

Kryeministri Rama habit, xhiro në Bllok me të shkurtra dhe atlete (foto)

Kryeministri Rama kete pasdite i eshte lirise se nje qytetari te zakonshëm, duke ecur në këmbë në zonën e ish-Bllokut i veshur me pantallona të shkurtra, “T-shirt” dhe atlete.

Pasi ka drekuar në një restorant me prodhime deti, në Rrugën “Ismail Qemali”, vetëm 200 metra larg Kryeministrisë, shefi i qeverisë i shoqëruar nga truprojat, ka preferuar të ecë pak metra në këmbë, raporton BW.

Megjithëse binte shi, Rama vazhdoi të ecte pa çadër, ndërkohë që qytetarët e ndiqnin me sy të habitur!

rama-me-pantallon-te-shkurtra

Share: