Home KRYESORE Nard Ndoka sic nuk e keni pare! (foto)

Nard Ndoka sic nuk e keni pare! (foto)

Deputeti i PDK Nard Ndoka është personazh mjaft i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar.

Fillimisht u nis ti behej publicitet humori, por qe sigurisht ju rrit edhe popullariteti duke i perballuar situatay me sportivitet.

Batutat dhe shprehjet e tij, nje pjese jo saktesisht te tij, jo pak herë janë bërë “motorr gjenerued” nëpër rrjetet sociale ku shqiptaret jane shume dinamik.

Por kësaj radhe, deputeti Ndoka vjen ndryshe nga herët e tjera. Në fotot e mëposhtme, demokristiani shihet në drejtimin e një skafi, e për nga pozicioni që ka marrë duket i vetekenaqur.

Format trupore nuk e tregojne keq Ndoken me rrobe banjo. Mesa duket vitet nuk ikin për të… Përveç shëtitjeve me skafe të shpejtë, deputeti i PDK së fundmi merr pjesë edhe në spektaklin e “Dance With Me” ku kërcen me këngëtaren bukuroshe Greta Koçi.

Piket elektorale te Ndokes duket do kene ngritje dhe kete do ja kene zili jo pak demokristianet e tjere te cilet nuk do guxonin te publikonin foto plazhi me trupin qe ja fsheh “elegantshem” veshja…

14218260_10154184380848283_1669235067_n

14215228_10210438482709257_2060217319_o

14215236_10210438409547428_971975353_o

 

Share: