Home KRYESORE Ne Milano dy shqiptarë sherr me bajoneta!

Ne Milano dy shqiptarë sherr me bajoneta!

Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur ditën e sotme në Korsiko të Milanos. Dy shqiptarë janë konfliktuar me njëri-tjetrin me thika bajonetash dhe që të dy kanë mbetur të plagosur.

Nuk dihet ende motivi i sherrit, por mediat italiane shkruajnë se ata janë të moshave 46 vjeç, raporton panorama. Njëri prej tyre është më rëndë pasi ka pësuar një plagë në arterie. Policia ka nisur hetimet për të zbardhur shkaqet e sherrit raporton Opinion.al

Share: