Home KRYESORE Sorina Koti: Te gjithë drejt Perendimit, Rama ne Azi!

Sorina Koti: Te gjithë drejt Perendimit, Rama ne Azi!

Politikania e re e qytetit te Korces sot ne profilin e saj ne Facebook ben sarkazem me kryeministrin Edi Rama i cili ndërsa te gjithë kane sytë ne SHBA dhe inaugurimi i zgjedhje se tij si president i 45-te i SHBA, e nje pjese kane shkuar atje te marrin pjese, Rama gjendet ne Singapor, Azi për një vizite pune ku fton biznesin vendas per te investuar ne Shqipëri!

Ja statusi i plote i Sorina Kotit: 

“Historia perseritet…!!
Pas 26 vitesh, perseri kampet ne drejtimin e “duhur” .
Demokratet me perendimin, komunistet me lindjen!
Basha ne pritjen e Trump, Rama ne anen tjeter te globit!”

Share: